Oranjevereniging 's Gravenmoer

Koninklijke onderscheiding voor Ans Faro

| Geen reacties

Op vrijdag 25 april 2014 ontvingen 8 inwoners van de gemeente Dongen een Koninklijke onderscheiding uit handen van loco-burgemeester Piet Panis. Onder deze 8 mensen is Ans Faro, bestuurslid van Oranjevereniging ’s Gravenmoer. Als waardering voor haar verdiensten als vrijwilliger bij verschillende verenigingen, organisaties en activiteiten is Ans Faro benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
Oranjevereniging ‘s Gravenmoer feliciteert Ans Faro van harte met deze zeer verdiende onderscheiding!

shapeimage_1
v.l.n.r.: Dhr. Zagt, dhr. van der Bruggen, dhr. van Boxtel, loco-burgemeester dhr. Panis, mevr. Faro, dhr. de Bont, dhr. Bakx en dhr. Akkermans.

gz5f4xq949hpt7dz98shivud3
Mw. Ans Faro

Geef een reactie

Verplichte velden zijn aangegeven met een *.